RECARO Easy Tech White Black
MOC¹
1.132,24 Kč
Cena
1.132 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A311270

EAN: 8050038143523

RECARO Easy Tech White Black
Tento text je přeložen automaticky.
Bezpečnost po celou dobu jízdy. Kdykoli!
Když říkáme, že nám záleží na bezpečnosti vašich dětí v autě, myslíme to opravdu vážně - i když auto stojí. Systém Easy-Tech vás upozorní, pokud opustíte auto, ale dítě je stále uvnitř. Zařízení upozorní řidiče odesláním zvukového, vizuálního a hmatového alarmu na registrovanou adresu Smartphone . Protože je příslušenství Easy-Tech univerzální, můžete jej používat se všemi dětskými autosedačkami na trhu, aniž by došlo ke snížení bezpečnostních parametrů. Po instalaci na dětskou autosedačku a připojení k aplikaci RECARO Kids je připojení automatické.

Jak to funguje

Aktivace
Zařízení Easy-Tech jednoduše připevněte k ramenní podložce nebo systému postrojů pomocí klipu na zadní straně, upevněte jej a můžete vyrazit.

Deaktivace
Až dorazíte do cíle, odvažte dítě a jednoduše zařízení otevřete, abyste jej deaktivovali.

Aplikace RECARO Kids
Aplikace Easy-Tech spolupracuje s aplikací RECARO Kids. Chcete-li k zařízení připojit stránku Smartphone , jednoduše si stáhněte aplikaci a postupujte podle pokynů v uživatelské příručce. To je vše. Pro ještě větší bezpečnost má aplikace RECARO Kids několik úrovní alarmu:

Alarm 0
Když se řidič vzdálí od vozidla, ve kterém je nainstalováno a aktivováno zařízení Easy-Tech, systém vyšle jednoduchý vzdálenostní alarm na adresu Smartphone . Od této chvíle má řidič tři minuty na to, aby například vyndal nákup ze zavazadlového prostoru nebo doplnil palivo, aniž by musel odesílat další upozornění.

Alarm první úrovně
Pokud se řidič vzdálí od vozidla na více než tři minuty, spustí se na webu Smartphone zvukový, vizuální a hmatový alarm, který lze do 40 sekund ztlumit.

Druhá úroveň alarmu
Tento alarm se aktivuje, pokud se výstraha prvního stupně neumlčí v zadaném časovém okně. Jednotka odešle poplašnou zprávu na všechny přednastavené tísňové kontakty s informacemi potřebnými k lokalizaci místa, kde se dítě nachází.

Aplikace RECARO Kids obsahuje balíček dostupných výstrah; po každé výstraze druhého stupně odeslané na zadané tísňové kontakty se z balíčku jedna výstraha odečte. Nová upozornění lze zakoupit prostřednictvím aplikace RECARO Kids. Pokud vám nezbývá dostatek upozornění, můžete si jednoduše zakoupit některý z balíčků, které jsou k dispozici v části aplikace "Nákupy". Systém se deaktivuje a přestane fungovat, jakmile nebudou k dispozici žádné další výstrahy.

Technické údaje:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): přibližně 2 x 5 x 8 cm
  • Hmotnost: přibližně 0,25 kg
  • Provoz na baterie - 1 x CR2032 (součást dodávky)
Součástí dodávky je:
  • Easy Tech
  • 1 x baterie CR2032

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

RECARO Easy Tech White Black
RECARO Easy Tech White Black
MOC¹ 1.132,24 Kč
1.132 Kč