RECARO Moskytiéra na Privia a Young Profi Plus

RECARO Moskytiéra na Privia a Young Profi Plus

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

649 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A148165

RECARO Moskytiéra na Privia a Young Profi Plus
Užijte si letních dnů venku!
S moskytiérou pro dětskou autosedačku RECARO Privia a RECARO Young Profi plus si nemusíte dělat hlavu kvůli obtížnému hmyzu.
Jemný materiál Mesh zabrání, že hmyz bude obtěžovat Vaše dítě. Díky praktickému otvoru nahoře se dá autosedačka velmi snadno přenášet i s nataženou moskytiérou.

• Jemný materiál Mesh pro optimální ochranu
• Lze prát na 30°C

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

RECARO Moskytiéra na Privia a Young Profi Plus
649 Kč