RED CASTLE těhotenský bezpečnostní pás do auta Protectbaby 130499

RED CASTLE těhotenský bezpečnostní pás do auta Protectbaby 130499


Cena
1.538 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A257034

RED CASTLE těhotenský bezpečnostní pás do auta Protectbaby 130499
Bezpečnost v autě je důležitá, zejména pro těhotné a jejich miminka. Používání bezpečnostního pásu je důležité, ale musí se dát pozor, aby byl pás správně umístěn pod bříškem, jinak se zvyšuje riziko pro plod až trojnásobně.

Protectbaby vede pás tak, aby byl umístěn správně na bocích a pod bříškem maminky. Pás je vhodný od druhého měsíce těhotenství.

Jízdy autem se stanou pro nastávající maminky pohodlnější a bezpečnější. V případě nehody pomáhá Protectbaby snížit riziko potratu, protože pás nevyvíjí tak velký tlak na břicho maminky. Použití Protectbaby neomezuje používání bezpečnostního pásu. Zůstane správně umístěn pod břichem v oblasti pánve.

Protectbaby se snadno instaluje díky páskům na zadní stranu sedadla. Snadno a rychle se použije: Zmáčkněte patentky kolem bezpečnostního pásu.

Technické detaily:
  • Rozměry: 33 x 21 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

RED CASTLE těhotenský bezpečnostní pás do auta Protectbaby 130499
1.538 Kč
Top značky