REER Digitalni teploměr na sprchu

REER Digitalni teploměr na sprchu


Cena
305 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A063244

REER Digitalni teploměr na sprchu
Digitálníteploměr na sprchu

chrání před popálením - varuje přes optický a akustický alarm

Děti velmi citlivě reagují na vyšší nebo na příliš nízké teploty, proto je právě při koupání důležitá optimální teplota vody 37-38 stupňů C. Již od 42 stupňů C může dojít k citlivému podráždění pokožky a vyvstává nebezpečí popálení nebo přehřátí.Běžné teploměry jsou sice nápomocné, ale měření teploty probíhá postupně, když je už vana naplněna. Ve většině případů se musí nakonec teplota vody doregulovat buď připuštěním studené nebo horké vody. Větší děti se při koupání také rádi hrají s kohoutkem, čímž může dojít k popálení..

Digitální teploměr na sprchu od REER umožňuje okamžité nastavení teploty vody a signalizuje přes varovný signál, pokud teplota vody překročí hranici 41 stupňů C.

• optický a akustický alarm od 41 stupňů C
• Teplota okamžitě čitelná na velkém displeji
• Univerzální šroubovací zakončení , snadná montáž - jednoduše našroubovat mezi hadici a sprchovou hlavici .
• Přátelský k životnímu prostředí , kontrolou teploty vody šetří energii
• Včetně LR44 hlavicové jednotky

ekologicky:
Přes přímé měření teploty bude použité množství vody výrazně redukováno, neboť není nutné další zbytečné promíchávání horké a studené vody. Malinko nižší teploty vody při sprchování než je běžné, šetří peníze a rozdíl je sotva rozpoznatelný.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

REER Digitalni teploměr na sprchu
305 Kč
Top značky