reer Kartáč na láhve a dudlíky 2v1
Cena
102 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A342883

EAN: 4013283210314

reer Kartáč na láhve a dudlíky 2v1
Tento text je přeložen automaticky.
<a href="https://assets.babymarkt.com/media/pdf/A342883.pdf" class ="download-pdf" target="_blank">Návod k obsluze

Hygiena je důležitá zejména u novorozenců. Jejich mladý imunitní systém usnadňuje vznik infekcí, bolestivých kolik a žaludečních či střevních potíží. Dostatečný důvod k tomu, abyste věnovali zvláštní pozornost čistotě dětského příslušenství, zejména lahví, saviček atd. S kartáčem na láhve a savičky 2v1 z reer lze láhve a savičky čistit obzvlášť důkladně.

Praktický produkt 2v1
Součástí kartáče na láhve je přídavný kartáč na savičky v rukojeti. Kartáček tak můžete použít nejen k důkladnému čištění těla láhve, ale také k hygienickému čištění saviček, dudlíků nebo dokonce částí odsávačky mateřského mléka.

Velký kartáč na láhve
Kartáč na láhve se skládá ze dvou čisticích prvků: houby a rozměrově stabilních nylonových štětin. Houba zajišťuje napěnění čisticího prostředku a zároveň se přizpůsobí jakémukoli tvaru dna - pro důkladné čištění až do posledního rohu láhve. Odolné, ale měkké nylonové štětiny uvolňují i ty nejodolnější zbytky mléka, aniž by poškodily láhev. Extra dlouhá rukojeť umožňuje snadné čištění i hlubokých lahví.

Integrovaný kartáč na savičky
Malý kartáček na savičky je vhodný k důkladnému čištění veškerého drobného příslušenství potřebného ke krmení. Aby se malý kartáček neztratil, můžete jej po použití jednoduše uložit do rukojeti kartáče na láhve. Otvor v rukojeti zajišťuje rychlé a úplné vysušení kartáče a zabraňuje šíření bakterií a plísní.

Snadné čištění
Pro dlouhodobé a hygienické používání kartáčů je velmi důležité také jejich vlastní čištění. Proto byste měli oba kartáče po každém použití očistit teplou oplachovací vodou a poté je opláchnout čistou vodou. Pro obzvláště důkladné čištění můžete kartáče vložit do myčky nádobí.

Hygienické skladování
Aby bylo možné vyčištěný kartáč na láhve následně hygienicky uložit, je vybaven praktickým závěsným zařízením. To znamená, že kartáček může být vždy připevněn na kuchyňské liště, aby byl snadno dosažitelný a nemusel být umístěn například na odkapávací desce kuchyňského dřezu spolu s hadříkem a houbičkou, kde by mohl přijít do styku s bakteriemi a zárodky.

Podrobnosti o produktu
  • Kartáč na láhve s rozměrově stálými, odolnými štětinami a čisticí houbou
  • S praktickým kartáčem na dudlíky; uložený v rukojeti pro úsporu místa
  • Integrované závěsné zařízení
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Materiál: plast, nylon, Metal l
  • Rozměry: přibližně 27,5 cm x 6,5 cm

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: reer Kartáč na láhve a dudlíky 2v1
5
7 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 6
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

reer Kartáč na láhve a dudlíky 2v1
reer Kartáč na láhve a dudlíky 2v1
102 Kč