REER Sterilizátor do mikrovlnné trouby VApomat

REER Sterilizátor do mikrovlnné trouby VApomat


Cena
265 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A096993

REER Sterilizátor do mikrovlnné trouby VApomat
REER Sterilizátor do mikrovlnné trouby VApomat

Vy, jako rodiče, chcete Vaše dítě ochraňovat od zlých zkušeností a zabezpečit mu zdraví. Začít tedy můžete s dostačující hygienou při příjmání potravy. Rychle můžete předat bakterie a mikroorganismy během kojení a nebo z krmících prostředků, poté se objeví průjem, nebo bolest břicha.
Díky efektivní dezinfekci jsou bakterie likvidovány. Tento sterilizátor do mikrovlné trouby Vám umožní desinfekci dětských lahví pomocí páry během několika minut.

Dezinfikuje dětské lahvičky a doplňky efektivně a rychle, bez cheimikálií. Stačí vyplnit tekoucí vodou a škodlivé bakterie jsou zničeny parou.

Snímatelná vrchní část umožňuje pohodlnou dezinfekci i malých částí a doplňků. Lahvičky, dudlíky, prsní kloboučky mohou rychle být zbaveny bakterií.

Velký koš nabízí místo pro 4 lahvičky a doplňky. Díky úchopu se snadno přenáší. Lahvičky, prsní kloboučky i dudlíky jsou umístěny pevně na svém místě.

Bezpečné otevření po dezinfekci.


Informace o výrobku:
• doba dezinfekce trvá 7 min. (sterilizace)
• Vhodný pro všechny běžné lahvičky
• Nevhodné pro sklěnené lahvičky
• 0 % Bisphenol A
• Průměr: 26,5 cm
• Výška: 16 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

REER Sterilizátor do mikrovlnné trouby VApomat
265 Kč
Top značky