REVELL MyArts - Fluffy Fun
MOC¹
218 Kč
Cena 176 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
42 Kč (19%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A146846

REVELL MyArts - Fluffy Fun
Veselá tvořící zábava s modelovací hmotou. Neobyčejná modelovací hmota má zrnitou strukturu a nabízí neobvyklý zážitek ze tvoření. Hmota se nanáší krok po kroku do umělohmotného rámečku. (zamačkává se) Tak vznikají obrázky na stěnu se zrnitou strukturou. Po pár hodinách obrázek zaschne a může se zavěsit. Fluffy-Fun hmotu je možné použít i do jiných forem. Schne a tvrdne na vzduchu.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 30603
• Transparentní umělohmotný rám (17 x 13 cm) s motivem "tuleň", modelovací hmota v 6 barvách, 6 dóziček na hmotu, modelovací nůž, plánek.
• Od 5 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

REVELL MyArts - Fluffy Fun
MOC¹ 218 Kč
176 Kč
Top značky