roba dětská sedací souprava s lavicí pro 4 Picknick, šedivá

roba dětská sedací souprava s lavicí pro 4 Picknick, šedivá


Cena
1.280 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A245026

EAN: 4005317308685

roba dětská sedací souprava s lavicí pro 4 Picknick, šedivá
roba se vydává ven! S dětskou soupravou s lavicí z kvalitního masivního dřeva si příští oslavu užijí také děti - na zahradě, na terase nebo jen tak venku! Souprava pro děti od 2 do 8 let je odolná proti povětrnostním vlivům, s výškou sedadla 27 cm nabídne dostatek místa 4 dětem. Zaoblené rohy herního stolu a robustní konstrukce zajišťují optimální bezpečnost. Piknik, malování, tvoření a hraní na velké desce stolu o rozměrech 89 x 33,5 cm (DxŠ) učiní ze soupravy oblíbené místo malých dětí na každé párty a zaručují, že se na zahradní slavnosti nebude nikdo nudit. V zimě lze sedací soupravu využívat uvnitř jako ideální stůl pro tvoření s úložnými zásuvkami na tužky, plastelínu a další pomůcky. Navzájem propojená, šroubovaná a stabilní kombinace stolku a lavice se nepřevrhne a neobsahuje žádné upínací body, které by mohly poškodit malé dětské prsty. Souprava je vhodná od 2 let věku a lavici lze zatížit hmotností 50 kg, stejně jako desku stolu. Výjimečné: Na sedadle a na stole nejsou žádné viditelné šrouby, které by mohly hyzdit vzhled piknikové lavice. Vzhledem k nízké hmotnosti je možné sedací nábytek přenášet a přemisťovat i v sešroubovaném stavu. Toto dětské sezení lze doplnit o praktické doplňky, jako je stříška, polštářky na sedačky, atp. doplňky z našeho venkovního sortimentu, upoutá pozornost na hahradě, na terase nebo jen tak venku. Montáž je velmi snadná díky přehlednému návodu. Zodpovědně a udržitelně vyrobená souprava z masivního dřeva je zhotovena podle normy EN71-1: 2014 pro vnitřní i venkovní použití a je dodávána v demontovaném stavu. Všechny použité materiály jsou testovány na škodlivé látky a jsou certifikovány. Kromě toho jsou během výroby pravidelně kontrolovány. Povrchy univerzálního výrobku šetrného k životnímu prostředí jsou snadno čistitelné a omyvatelné.

Podrobnosti:
  • Barva: šedá
  • Materiál: MDF, lak
  • Maximální nosnost: 50 kg
Obsah dodávky:
  • Sezení pro děti
Pozor!
Výrobky jsou vyrobeny z masivních jehličnanů. Upozornění: Toto dřevo má velmi unikátní vůni která je zcela přirozená!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba dětská sedací souprava s lavicí pro 4 Picknick, šedivá
1.280 Kč