roba dětská sedací souprava  s nádobami na hraní, šedivá

roba dětská sedací souprava s nádobami na hraní, šedivá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 8 kusy k dispozici!
1.790 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A245039

roba dětská sedací souprava s nádobami na hraní, šedivá
Stabilní, multifunkční šedý stůl na hraní "Play for 4" pro děti od 2 do 8 let je vyroben z vysoce kvalitního, robustního lakovaného masivního dřeva odolného proti povětrnostním vlivům a zaručuje venkovní zábavu pro chlapce i dívky. Díky odnímatelné desce stou poslouží také jaké běžná souprava na sezení při pikniku, ale také jako pískoviště a stůl na hraní s modelínou. V zimě lze sedací soupravu využívat uvnitř jako ideální stůl pro tvoření s úložnými zásuvkami na tužky, plastelínu a další pomůcky. Pevně sešroubované lavice s výškou sedadla 27 cm nabízejí dětem bezpečné sezení. Deska stolu (89 x 33,5 cm) je odnímatelná, takže děti si mohou hrát s vodou nebo staět hrady z písku. Zakrátko je deska stolu zpět na svém místě a poslouží ke tvoření, stavěním, malování na zahradě nebo ne terase, ale také doma. Zaoblené rohy a robustní konstrukce bez viditelných šroubů v horních deskách jsou přizpůsobeny dětským potřebám a zajišťují optimální bezpečnost. Dva integrované barevně sladěné úložné boxy (každý VxŠxD: 9x38,5x32 cm) vyrobené z robustního plastu loze odejmout. Mohou být použity na hraní a snadno se čistí. Toto dětské sezení lze doplnit o praktické doplňky, jako je stříška, polštářky na sedačky, atp. doplňky z našeho venkovního sortimentu, upoutá pozornost na hahradě, na terase nebo jen tak venku. Montáž je velmi snadná díky přehlednému návodu. Zodpovědně a udržitelně vyrobená souprava z masivního dřeva je zhotovena podle normy EN71-1: 2014 pro vnitřní i venkovní použití a je dodávána v demontovaném stavu. Všechny použité materiály jsou testovány na škodlivé látky a jsou certifikovány. Kromě toho jsou během výroby pravidelně kontrolovány. Povrchy univerzálního výrobku šetrného k životnímu prostředí jsou snadno čistitelné a omyvatelné.

Podrobnosti:
  • Barva: šedá
  • Materiál: MDF, lak
  • Maximální nosnost: 50 kg
Obsah dodávky:
  • Sezení pro děti
Pozor!
Výrobky jsou vyrobeny z masivních jehličnanů. Upozornění: Toto dřevo má velmi unikátní vůni která je zcela přirozená!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

roba dětská sedací souprava s nádobami na hraní, šedivá
1.790 Kč