roba domeček pro panenky dřevěný
-35%
MOC¹
3.891 Kč
Cena
2.531 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.360 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A298642

EAN: 4005317322896

roba domeček pro panenky dřevěný
Tento text je přeložen automaticky.
S domem pro panenky roba vyrobeným z masivního dřeva s rozsáhlým nábytkem a panenkami mohou malé matky a otcové panenky dát volnou ruku své fantazii a kreativitě.

Roztomilý domeček na hraní ve 3 patrech se sedlovou střechou je vhodný zejména pro kreativní hraní rolí a podporuje komunikaci. Život je dokonale znovu vytvořen v domečku pro panenky. Díky domečku pro panenky a malým panenkám má dítě příležitost pracovat na vlastních zkušenostech v rodině, vymýšlet příběhy a přehrávat je.

Všechny použité materiály jsou testovány a certifikovány na škodlivé látky. Rovněž jsou pravidelně kontrolovány během výroby. Povrchy jsou omyvatelné a snadno se čistí. Tento domeček pro panenky byl vyvinut v Německu podle evropské bezpečnostní normy pro hračky (EN 71). Tato sada domečků pro panenky s nábytkem a panenkami je skvělým dárkem pro děti od 3 let.

Podrobnosti:
  • Rozměry (výška x šířka x hloubka) : 74 x 70 x 30 cm
  • Obsah: 3podlažní domeček pro panenky, 25 nábytkových dílů, 4 panenky
  • Základní materiál: MDF (lakovaný)
  • materiál : masivní dřevo
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba domeček pro panenky dřevěný
roba domeček pro panenky dřevěný
MOC¹ 3.891 Kč
2.531 Kč