roba Dřevěný prodejní stánek přírodní, barevně nalakovaný

roba Dřevěný prodejní stánek přírodní, barevně nalakovaný


3.290 Kč
Cena
2.361 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
929 Kč-28%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A182352

roba Dřevěný prodejní stánek přírodní, barevně nalakovaný
Robustní prodejní stánek roba má praktickou tabuli a ponechává spoustu místa pro hraní rolí.

Dá se hrát na pekaře, obchod se sladkostmi nebo hračkami. Klasický prodejní stánek je dřevěný, má skvělé zpracování, vysokou stabilitu a je barevný. Velká tabule pod pultem slouží pro napsání nabídek nebo jako plocha na malování pro malé umělce.

Dostatek místa na rozmanitý sortiment nabízí sedm regálů, čtyři dřevěné šuplíky na mouku, nudle, cukr a sůl, postranní pult a přední odkladná plocha. Dobře vypadá červeno-bíle pruhovaná látková střecha a extra textilní odkládací plocha. V rámci sociální interakce se učí budoucí prodavači zacházet se zbožím, množstvími a čísly. Děti tak mohou objevovat svět a zažít pěkné zážitky s rodiči a svými kamarády.

Podrobnosti:
  • Obsah: s integrovanou tabulí, 4 dřevěnými šuplíky, postranním pultem, látkovou střechou a látkovou odkladnou plochou, 5 regály na zadní stěně
  • Materiál: potištěný textil, překližka, masivní dřevo, MDF (nalakováno), polyester
  • Rozměry: 76 x 98 x 116 cm
  • Od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba Dřevěný prodejní stánek přírodní, barevně nalakovaný
3.290 Kč
2.361 Kč
Top značky