roba herní stůl Tiny s boxem na hraní

roba herní stůl Tiny s boxem na hraní


Cena
822 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245091

roba herní stůl Tiny s boxem na hraní
Stabilní multifunkční herní stůl "Tiny" na písek, vodu a modelínu je vhodný pro děti od 2 do 8 let lze používat na zahradě, na balkoně i v domě. Kousek, který šetří prostorem, vhodný ke tvoření a objevování. Stůl je vyroben z vysoce kvalitního, robustního masivního dřeva, odolného proti povětrnostním vlivům, zaručuje zábavu pro chlapce a dívky. V zimě jej lze přeměnit na ideální hrací stůl se zásobníkem na pastelky a ostatní potřeby na tvoření. Všestranný stůl pro děti má integrovanou, barevně sladěnou a odnímatelnou hrací vanu (vx š xh: 9x38,5x32 cm) z robustního plastu. Povrchy hracího stolu jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí. Díky dostatečnému úložnému prostoru je pod vanou umístěna police pro hračky na písek, kuchyňské hračky nebo další příslušenství potřebné pro zábavné pískoviště. Zaoblené rohy a robustní konstrukce jsou uzpůsobené potřebám dětí a zajišťují optimální bezpečnost. Jasné a přehledné instrukce zajistí snadnou montáž. Patentovaný hrací stůl je zodpovědně a udržitelně vyroben z masivního dřeva podle normy EN71-1: 2014. Všechny materiály použité materiály jsou testovány na škodlivé látky a certifikovány. Kromě toho jsou během výroby pravidelně kontrolovány.

Podrobnosti:
  • Barva: šedá
  • Materiál: MDF, lak
  • Rozměry: 51 x 38 x 32 cm
Obsah dodávky:
  • Hrací stůl Tiny
Pozor!
Výrobky jsou vyrobeny z masivních jehličnanů. Upozornění: Toto dřevo má typickou vůni, která je zcela přírodní!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba herní stůl Tiny s boxem na hraní
822 Kč
Top značky