Naše alternativa k vyprodanému výrobku

roba Hračka na hrudi Miffy
Momentálně vyprodáno
Cena
2.051 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278867

EAN: 4005317317052

roba Hračka na hrudi Miffy
Tento text je přeložen automaticky.
"""Miffy"" hrudní hračka vyrobená z bílého lakovaného a potištěného MDF je ideálně přizpůsobena potřebám sedadel pro 2 až 10leté děti. Hrudní lavičku lze multifunkčně použít jako lavičku a odkládací hrudník.

Váš potomek může pohodlně sedět na robustní hrudní lavici od dětství do dospělosti, protože výška sedadla je 30 cm. Herní truhla se sklopným sedadlem na hrudi nabízí dostatek úložného prostoru pro hračky nebo oblečení. Díky tlumící armatuře a bezpečné vzdálenosti mezi víkem a hrudníkem je zabráněno sevření prstu. Díky hrudi hračky se i ti nejmenší učí udržovat pořádek v dětském pokoji. Kolekce Miffy roba nabízí malým fanouškům Miffy mnohem více položek v Miffy Design. Na lavičce pro děti na hrudi lze skvěle doplnit odpovídající dětská sedací skupina „Miffy“.

Detaily produktu:
  • Rozměry: 30 x 60 x 32 cm
  • Výška sedadla: 30 cm
  • Skládací plocha sedadla
  • Materiál: MDF (lakovaný)
  • Věk: od 18 měsíců
"

Příslušenství

Cena
562 Kč
Cena
557 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější