roba hrát peníze box
Cena
1.029 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A285926

EAN: 4005317312118

roba hrát peníze box
Tento text je přeložen automaticky.
"Roba play cash box s mikrofonem přináší radost do nákupu aden, protože dětská cash box má mikrofon a reproduktor. Velký displej s funkcí kalkulačky a ""předprogramovanými"" tlačítky pro různé druhy ovoce, mléka, dortů nebo hamburgerů, stejně jako skener s efektem červeného světla způsobují vyplacení vánku.

Stejně jako u skutečné pokladny se při stisknutí tlačítek nebo při skenování položek ozve pípnutí. Nesmí chybět ani slot pro kreditní karty - při protažení dodané EC karty znovu zazní zvukový signál. Zásuvka registrační pokladny lze otevřít stisknutím tlačítka a obsahuje mince a bankovky na hraní peněz. Velká dětská pokladna se zvukovými a světelnými efekty je ideální pro výuku dětí porozumění číslům a změnám a je perfektním doplňkem do všech obchodů se roba.

Všechny materiály použité v pokladně jsou testovány a certifikovány na škodlivé látky. Pokladna pro hry byla vyvinuta v Německu podle evropské bezpečnostní normy pro hračky EN 71-1: 2014 a je vhodná pro děti od 3 let. Dětská pokladna je vysoká 18,5 cm, šířka 33,5 cm a hloubka 15 cm.

Detaily produktu:
  • Materiál: plast, karton
  • Rozměry (DxŠxH): 18,5 cm x 33,5 cm x 15 cm
  • Krabička na hračky včetně vč. skener, měřítko, reproduktor a počítač
  • S hracími penězi a kartou EC
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty."

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků - roba hrát peníze box
Průměrné hodnocení výrobku:
1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

roba hrát peníze box
1.029 Kč