roba hrazdička Rock Star Baby

roba hrazdička Rock Star Baby


Cena
1.243 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245690

roba hrazdička Rock Star Baby
Dřevěná hrazdička roba nabízí Vqšemu dítěti spoustu možnstí k objevování, dotykům a úchopům, čímž stimuluje představivost a motorické dovednosti vašeho dítěte. S aktivním centrem (rozměry: 48 x 61 x 59 cm), bude podporována pohyblivost a koordinace oko-ruka již od nejútlejšího věku Vašeho dítěte. Mnoho herních prvků a kousátko nad hlavičkou dítěte je individuálně výškově nastavitelných. Kromě toho hrací a uchopovací prvky jsou k dispozici v různých tvarech, které se mohou pohybovat a otáčet na stranu a vaše dítě k nim má snadný přístup. Hrazdička se snadno převáží a smontuje a je tak v několika jednoduchých krocích připravena k použití. Dětská hračka byla vyvinuta v Německu podle evropské bezpečnostní normy EN71-1: 2014. Všechny použité materiály jsou testovány na škodlivé látky a certifikovány. Použitý lak je zdravotně nezávadný a šetrné k pokožce. Všechny povrchy hrazdičky jsou omyvatelné a snadno se udržují.

Podrobnosti:
  • Snadná montáž
  • Materiál: dřevo, čirý lak
  • Rozměry: 61 x 48 x 59 cm
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba hrazdička Rock Star Baby
1.243 Kč
Top značky