Naše alternativa k vyprodanému výrobku

roba Kuchyňka světlá
Momentálně vyprodáno

roba Kuchyňka světlá


Cena
2.308 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246247

roba Kuchyňka světlá
S kuchyňkou roba mohou malí kuchaři hravě hospodařit. Dětská kuchyň má sporák se 2 tištěnými varnými plochami, troubou s dvířky, skříní a umyvadlem, včetně kohoutku s 2 ozdobnými knoflíky. Tři otočné knoflíky pro varné desky a troubu, stejně jako průhledné okno na troubě slibují zábavu jako ve skutečné kuchyni. Hodiny s pohyblivýi ručičkami napomáhají snadnému učení určování času. Hezký potisk s dlaždicemi, fází vaření, rostlinami a dávkovačem mýdla činí kuchyni velmi atraktivní. Prostorná k kuchyňka na hraní se skříní a různými typy závěsů na kuchyňské stěně nabízí spoustu úložného prostoru například pro potraviny nebo na různé kuchyňské doplňky, které jsou součástí dodávky (kovová pánvička, metlička, dřevěná lžíce, špachtle, utěrk, slánka a pepřenka). A hrám již nestojí nic v cestě. Dětská kuchyňka se dodává ve složeném stavu. Použití je velmi snadné:

Podrobnosti:
  • Rozměry: 63 x 52 x 30 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Top značky