roba Látkové divadlo
MOC¹
1.498 Kč
Cena 927 Kč Poštovné zdarma!
Ušetříte
571 Kč (38%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A182358

roba Látkové divadlo
Díky látkovému divadlu můžete hrát na různé role.

Součástí je 6 látkových maňásků. Hlavní hrdina je kašpárek, pak pěkná princezna, král a policista a jako zlí vystupují lupič a neustále hladový vlk. Kulisa divadla je v živé modré a červené barvě, závěs má hodiny, motiv kašpárka a průhlednou kapsu pro zprávu o nadcházejícím představení.

Divadlo se dá snadno upevnit na každých dveřích pomocí dřevěné tyčky se šňůrkou. Děti tak stráví pěkný čas s rodiči nebo kamarády.

Podrobnosti:
  • Obsah: hodiny, dřevěná tyčka s upevněnou šňůrkou pro zavěšení na rám dveří, zavázatelná opona, 6 maňásků (kašpárek, princezna, král, policista, lupič, vlk)
  • Materiál: potištěný textilní povrch a ozdoby ze směsi materiálů (možné: Nicki, Canvas, polyester, bavlna, vlna), masivní dřevo, směs polyesteru a bavlny, směs materiálů (možné: Nicki, Canvas, polyester, bavlna, vlna)
  • Rozměry: 78 x 175 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

roba Látkové divadlo
MOC¹ 1.498 Kč
927 Kč
Top značky