roba Obchod 112,5 x 90 x 75 cm

roba Obchod 112,5 x 90 x 75 cm


Cena
1.971 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246189

roba Obchod 112,5 x 90 x 75 cm
Malý obchod od Roba nechává spoustu prostoru pro kreativní hraní rolí. Dá se hrát na pekaře, řezníka nebo prodejnu hraček. Obchod potištěný potravinami je vyroben z překližky a barevně nalakovaných MDF desek. Je čistě vyroben a má dobrou stabilitu. Dřevěná prodejny.a s mnoha policemi, 3 zásuvkami a velkým dřevěným pultem nabízí dostatek prostoru pro širokou škálu zboží u tety Emmy. Boční tabule na psaní přináší ještě více zábavy a nabízí větší prostor pro představivost. Během hry v obchodě se malí prodavači naučí vzájemně komunikovat a při hře zacházet s různými typy, množstvím a počty výrobků. Kromě prodejního stánku je k dispozici kompletní sada příslušenství pro obchod (položka č. 9714). Díky výrobkům od roba mohou děti poznávat svět a zažívat společné chvíle s kamarády nebo rodiči.

Detaily výrobku:
  • Materiál: překližka
  • s policí, 3 dřevěnými zásuvkami a 1 posuvnými dveřmi
  • Rozměr: 112,5 x 90 x 75 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba Obchod 112,5 x 90 x 75 cm
1.971 Kč
Top značky