roba Outdoor hrací stůl na písek a vodu, kuchyňka Fun

roba Outdoor hrací stůl na písek a vodu, kuchyňka Fun

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 5 ks k dispozici!
2.290 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A245064

roba Outdoor hrací stůl na písek a vodu, kuchyňka Fun
Stabilní, multifunkční stůl na hraní s vodou a pískem 'Fun' je určen pro děti od 2 do 8 let a má nosnost 25 kg. Kuchyňka je vyrobena z vysoce kvalitního, robustního lakovaného masivního dřeva odolného proti povětrnostním vlivům a zaručuje venkovní zábavu pro chlapce i dívky na terase, na zahradě i jen tak venku. V zimě lzekuchyňku využívat uvnitř jako ideální stůl pro tvoření s úložnými zásuvkami na tužky, plastelínu a další pomůcky. Tato mnohostranná dětská venkovní kuchyňka může být díky odnímatelné horní desce využívána také jako běžný pracovní stůl nebo stůl na hraní. Barevně koordinované a odnímatelné hrací panely z robustního plastu, které jsou integrované pod kryty, jsou ideální pro hraní a snadno se čistí.

O dostatečný úložný prostor se po velká dkládací plocha pod boxy a odkládací plocha nad nimi (V: 79 cm Praktický hák slouží pro zavěšení rúzného příslušenství, jako jsou lopaty, utěrky nebo další příslušenství zábavného pískoviště. Zaoblené rohy a robustní konstrukce bez viditelných šroubů v horních deskách jsou přizpůsobeny dětským potřebám a zajišťují optimální bezpečnost. Montáž je velmi snadná díky přehlednému návodu. Povrchy univerzálního hracího stolu jsou šetrné k životnímu prostředí, omyvatelné a snadno se čistí.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 88 x 101 x 35 cm
  • Rozměry: v uzavřeném stavu ca. 9 x 38,5 x 32 cm
  • Nosnost do 25 kg
  • Věk: od 2 let
Upozornění Nevhodné pro děti do 2 let. Nebezpečí udušení malými díly.
Výrobky jsou vyrobeny z masivních jehličnanů. Upozornění: Toto dřevo má velmi unikátní vůni která je zcela přirozená!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

roba Outdoor hrací stůl na písek a vodu, kuchyňka Fun
2.290 Kč
Top značky