Naše alternativa k vyprodanému výrobku

roba Panenka vysoká židle Stella
Momentálně vyprodáno
Cena
1.025 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278887

EAN: 4005317316383

roba Panenka vysoká židle Stella
Tento text je přeložen automaticky.
"Dětská židlička roba ""Stella"" s jídelním stolem je ideální pro panenky a panenky pro děti, které si mohou hrát a jíst spolu s panenkou mumií a tátou. Bílé dřevěné panenky pro panenky s šedým sedákem a motivem bílé hvězdy jsou nutností pro matku panenky. S touto židlí pro panenky existuje řada dalších doplňků pro panenky v naší nábytkové řadě „Stella“. Milující potisk sedáku dodává tomuto nábytku z bílého lakovaného panenky delikátní charakter venkovského domu.

Vysoká židle panenky se dodává v rozloženém stavu. Shromáždění je dětská hra. Vysoká židle roztomilé panenky ""Stella"" vč. příslušenství bylo vyvinuto v souladu s evropskou bezpečnostní normou pro hračky EN 71-1: 2014 + A1: 2018 v Německu a je doporučováno jako hra na hraní rolí pro děti od 3 let. Všechny použité materiály jsou testovány na škodlivé látky a certifikovány. Kromě toho jsou během výroby pravidelně kontrolovány. Povrchy jsou otíratelné a snadno se čistí, textilní zařízení lze prát v pračce.

Details:
 • Rozměry vysoká židle: 51,5 x 28 x 28 cm
 • Materiál: Laminované dřevo, bílé lakované
 • Křeslo pro panenky s jídelním stolem
 • Včetně sedáku do hvězdné tkaniny
 • Věk: od 3 let
 • úcta
  Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty."

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější