Naše alternativa k vyprodanému výrobku

roba pískoviště osmihranné s víkem
Momentálně vyprodáno

roba pískoviště osmihranné s víkem


Cena
3.004 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245147

roba pískoviště osmihranné s víkem
Naše osmihranné pískoviště s víkem je vyrobenoo z masivního dřeva odolného proti povětrnostním vlivům přátelského vůčk životnímu prostředí. Aby bylo zajištěno odolnost proti povětrnostním vlivům, bylo dřevo z udržitelného lesního hospodářství nalakváno šedě. Pro ochranu vašich blízkých jsou všechny hrany zaoblené a proto vhodné pro děti. Rozměry: cca 21 x 134 x 134 cm Díky praktickému víku zůstane písek uvnitř pěkně v suchu a připraví dětem více zábavy a radosti. Díky velké vnitřní rozloze a čtyřem sedátkům si mohou rodiče hrát spolu se svými dětmi.

Podrobnosti:
  • Barva: šedá
  • Materiál: MDF, lak
Obsah dodávky:
  • Pískoviště
Pozor!
Výrob y jsou vyrobeny z masivních jehličnanů. Upozornění: Toto dřevo má velmi unikátní vůni která je zcela přirozená!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Top značky