roba Pískoviště se sklopnou lavicí

roba Pískoviště se sklopnou lavicí

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 10 kusy k dispozici!
2.995 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A245151

roba Pískoviště se sklopnou lavicí
Pískoviště roba s praktickým poklopem je vyrobeno z masivního dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům a šetrných k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna odolnost proti povětrnostním vlivům, bylo dřevo z udržitelného lesního hospodářství natřeno šedou lazurou. Pro ochranu vašich nejmenších jsou všechny hrany zaoblené a proto vhodné pro děti. Rozměry: cca 23 x 127 x 127 cm Díky praktickému víku zůstává písek uvnitř příjemný a suchý a poskytuje Vašim maličkým více zábavy a radosti. Kromě toho lze víko přeměnit na praktické lavičky, které zajistí Vašim dětem pohodlnější hraní.

Podrobnosti:
  • Barva: šedá
  • Materiál: MDF, lak
Obsah dodávky:
  • Pískoviště
Pozor!
Výrob y jsou vyrobeny z masivních jehličnanů. Upozornění: Toto dřevo má typickou vůni, která je zcela přírodní!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

roba Pískoviště se sklopnou lavicí
2.995 Kč