roba pískoviště velké
Momentálně vyprodáno

roba pískoviště velké

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.445 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A245122

roba pískoviště velké
Velké pískoviště roba je vyrobeno z masivního dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům a šetrných k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna odolnost proti povětrnostním vlivům, bylo dřevo z udržitelného lesního hospodářství natřeno šedou lazurou. Pro ochranu vašich blízkých jsou všechny hrany zaoblené a proto vhodné pro děti. Vnitřní rozměr velkého pískoviště je 115 cm na 86 cm. S vnějšími rozměry 118 cm x 118 cm a výškou sedadla 17,5 cm a celkovou výškou 17,5 cm je to také prostorově velice úsporné.

Podrobnosti:
  • Barva: šedá
  • Materiál: MDF, lak
Obsah dodávky:
  • Pískoviště s hracími vaničkami
Pozor!
Výrobky jsou vyrobeny z masivních jehličnanů. Upozornění: Toto dřevo má typickou vůni, která je zcela přírodní!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.