roba Sada příslušenství BBQ
Cena
624 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278880

EAN: 4005317316277

roba Sada příslušenství BBQ
Tento text je přeložen automaticky.
Sada příslušenství roba BBQ se svými 14 textilními částmi je ideálním doplňkem robota BBQ grilu. 14dílná sada na grilování je krásným doplňkem do dětské kuchyně nebo do Kaufl Aden a skvělou vzdělávací hračkou.

V rámci hraní rolí posiluje kuchyňská hračka sociální kompetence a nejmenší mohou nechat svou fantazii. běh zdarma, což podporuje kreativitu. Děti mohou začít hned s textilním příslušenstvím a naučit se, jak s jídlem nakládat hravě. Sada doplňků pro grilování se skládá z burgerové placky, dvoudílného hamburgeru, listového salátu, plátku sýra, plátku slaniny, plátku okurky, cibulového kruhu, plátku rajčete a stříkance z kečupu. Pokud někdo upřednostňuje grilovaný steak, grilovanou rybu nebo klobásu v rohlíku, jsou tato tkaninová jídla také součástí sady BBQ.

Kečup z dřevěné kečupové láhve je nutností pro každý grilování! Sada příslušenství BBQ byla vyvinuta v Německu podle evropské bezpečnostní normy pro hračky EN 71-1: 2014 + A1: 2018. Všechny použité materiály jsou testovány a certifikovány na škodlivé látky a jsou také pravidelně testovány během výroby. 14dílné textilní doplňky: hamburgerové housky (2 kusy), patty, salát, sýr, slanina, okurka, rajče, kečup, cibulový kroužek, steaky, ryby, klobásy a rohlíky pro rohlíky. Sada příslušenství BBQ je vhodná jako hra na hraní rolí pro děti od 3 let.

Detaily produktu:
  • Průměr Patty 10 cm
  • Rozměry sýra 10 x 10 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Výplň materiálu: polyesterový fleece
  • Příslušenství pro 14dílné textilie
  • Sada BBQ-příslušenství - párek v rohlíku skládající se z rohlíků a uzenin a hamburgerů k přelití rohlíky, maso, plátek rajčete, plátek okurky, kečup, salát, sýr, slanina, cibulový kroužek, steaky, ryba
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.

Příslušenství

Cena
2.111 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba Sada příslušenství BBQ
624 Kč