roba sluneční stříška Little Stars

roba sluneční stříška Little Stars


Cena
912 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245054

roba sluneční stříška Little Stars
Sluneční clona Roba, která chrání vaše blízké, ladí se sedacími soupravami "PICKNICK" a "PLAY". Rám je vyroben z masivního dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům a šetrných k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna odolnost proti povětrnostním vlivům, bylo dřevo z udržitelného lesního hospodářství natřeno šedou lazurou. Ideální doplněk k sedačkám Roba "PICKNICK" a "PLAY". Sluneční clona vaše děti ochrání i při horkých teplotách a mohou si tak i ve velkých teplotách hrát, tvořit a objevovat.

Podrobnosti:
  • Barva: šedá
  • Rozměry: 131,5 x 89 x 85 cm
Obsah dodávky:
  • Sluneční stříška
Pozor!
Výrobky jsou vyrobeny z masivních jehličnanů. Upozornění: Toto dřevo má typickou vůni, která je zcela přírodní!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba sluneční stříška Little Stars
912 Kč
Top značky