Zůstaňte s námi doma!
Zůstaňte s námi doma!
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
roba Spací pytel Air Plus bezpečný asleep® Miffy 2-dílný

roba Spací pytel Air Plus bezpečný asleep® Miffy 2-dílný


Velikostní tabulka Vyžádat velikost

Cena
1.241 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A272863

roba Spací pytel Air Plus bezpečný asleep® Miffy 2-dílný
Tento text je přeložen automaticky.
"Dvoudílný robotický spací pytel na spaní spícího spacího pytle se skládá ze spacáku Air Jersey a bavlněného romper bagu. Spací pytel je vybaven inovativním a certifikovaným systémem AIR Balance, který funguje jako přirozený systém klimatizace. Systém AIR Balance zlepšuje cirkulaci vzduchu a poskytuje teplotní rovnováhu, která zabraňuje hromadění tepla a vlhkosti.
Optimální spací klima je dosaženo vložkou bočního pletiva, která běží všude kolem a vložkou pletiva v oblasti hrudníku bezpečného asleep® baby spacák. Vysoká prodyšnost a rychlá absorpce a uvolňování vlhkosti vytvářejí zdravé spící klima pro vaše dítě.

Velikost je rozhodujícím faktorem při výběru dětského spacáku. Pokud je spací pytel příliš velký, vaše dítě snadněji zamrzne. Pokud je spací pytel příliš malý, bude se vaše dítě cítit zúžené a nebude schopen správně šlapat.
Při výběru ideální velikosti spacáku platí následující pravidlo: ""délka těla - délka hlavy + 10 cm"". Těchto dalších 10 cm dává vašemu dítěti dostatečnou volnost pohybu a hýčkání a umožňuje mu růst. Je stejně důležité zvolit hodnotu TOG, a tím i tloušťku spacáku, aby vyhovovala pokojové teplotě.

Spací pytel safe asleep® Air PLUS je teplě vycpaný a spolu s dětským vakem vhodný pro pokojové teploty pod 21 stupňů. Tašku lze nosit za teplého počasí samostatně při teplotě 24 ° C a při teplotě 21 - 24 ° C s tělem (1/4 ramene).

Detaily produktu:
  • Materiál: 100% bavlna Jednorázový dres
  • Výplň: 100% polyester
  • omyvatelný na 40 ° C
"

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba Spací pytel Air Plus bezpečný asleep® Miffy 2-dílný
1.241 Kč