roba Spací pytel Air safe asleep® Miffy
Velikostní tabulka
Varianta:
  • roba Spací pytel Air safe asleep® Miffy
  • roba Spací pytel Easy Air safe asleep® Miffy

Cena
798 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série roba Miffy

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A272862

roba Spací pytel Air safe asleep® Miffy
Tento text je přeložen automaticky.
Bezpečný dětský spací pytel asleep® Air od roba soft - Single Jersey in Sweet miffy® - je vybaven inovativním a certifikovaným systémem AIR Balance, který funguje jako přirozený systém klimatizace. Systém AIR Balance zlepšuje cirkulaci vzduchu a zajišťuje vyrovnávání teploty a zabraňuje tak hromadění nebezpečného tepla a vlhkosti.
Optimální spací klima je dosaženo tím, že síťová vložka běží po celém boku a vložka ze síťoviny v oblasti hrudi bezpečného spacího pytle baby spí. Vysoká prodyšnost a rychlá absorpce a uvolňování vlhkosti vytvářejí dobré a zdravé spací klima.

Velikost je rozhodujícím faktorem při výběru dětského spacáku.
Pokud je spacák příliš velký, vaše dítě zamrzne. Pokud je spací pytel příliš malý, bude se vaše dítě cítit zúžené a nebude schopen správně šlapat. Při výběru ideální velikosti spacáku platí následující pravidlo: „délka těla - délka hlavy + 10 cm“. Těchto dalších 10 cm dává vašemu dítěti dostatečnou volnost pohybu a hýčkání a umožňuje mu růst. Je stejně důležité zvolit hodnotu TOG, a tím i tloušťku spacáku, aby vyhovovala pokojové teplotě. Bezpečný dětský spací pytel asleep® Air je polstrovaný, vhodný pro celoroční použití a teploty místnosti od 15 ° C do 24 ° C. Všechny materiály použité v dětském spacáku Safe asleep® Air jsou testovány na škodlivé látky a certifikovány.

Materiál & pokyny pro péči:
  • Materiál: 100% bavlna, Single Jersey
  • Výplň: 100% polyester
  • omyvatelný při 40 ° C

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba Spací pytel Air safe asleep® Miffy
798 Kč