roba Stojanová police Helene
Cena
6.170 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: cca. 16 pracovních dnů

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A290597

EAN: 4005317319438

roba Stojanová police Helene
Tento text je přeložen automaticky.
"Za jeho frézovanými dveřmi s vysoce kvalitní kovovou rukojetí a dvěma otevřenými policemi nabízí regálová regálová jednotka „Helene“ roba v moderním venkovském stylu úložný prostor pro dětské hračky a oblečení, čímž zajišťuje pořádek v dětském nebo dětském pokoji . Například ponožky, spodní prádlo nebo knihy najdou své místo za dveřmi ve spodní části stojanu v moderní světle šedé barvě.
Vestavěná technologie soft-close umožňuje dveře jemně a tiše zavřít. Jako speciální zvýraznění světla Design má policový věnec dekor „Luna Elm“, který harmonizuje s průčelím a tělem „světle šedý“. Praktickou stojací polici lze dokonale rozšířit o další dětský a dětský nábytek ze série „Helene“ a vytvořit tak plně zařízený dětský nebo dětský pokoj se systémovým nábytkem, který roste s dítětem.

Roba stojanová police s moderními knoflíky a kónickou základnou vám bude sloužit po mnoho let, protože také krájí jemnou postavu jako jediný kus nábytku. Když je vaše dítě starší, lze jej také použít jako knihu nebo dekorativní polici v obývacím pokoji nebo v pokoji pro teenagery.

Polička je vyvinuta v Německu, vyráběna v EU a snadno se montuje. (VxŠxH): 115 x 49 x 42 cm. Tělo a čela ""světle šedá"". Věnec v dekoru ""Luna Elm"".

Detaily produktu:
  • Barva těla: světle šedá
  • Barevný věnec: Luna Elm
  • Materiál: dřevotříska, lakovaná melaminem
  • Materiál úchyty: buk, masivní
  • Rozměry: šířka x hloubka x výška 49 cm x 42 cm x 115 cm
  • 1 dveře
  • 2 otevřené přihrádky
  • 3 police
Pozor: Dekorace není součástí doručení! "

Příslušenství

Informace o zaslání

Přímé doručení výrobků od výrobce

V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

14 - 21 pracovních dnů.

Naše nejprodávanější

roba Stojanová police Helene
roba Stojanová police Helene
6.170 Kč