roba Stojná tabule, dřevo, přírodní

roba Stojná tabule, dřevo, přírodní


MOC
1.498 Kč
Cena 854 Kč Poštovné zdarma!
Ušetříte
644 Kč (43%)
Cena včetně DPH:
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A182369

roba Stojná tabule, dřevo, přírodní
S touto stojnou tabulí z přírodního dřeva je hraní na školu zábava.

Hodiny, počitadlo, abeceda a magnetické listy tabule pomáhají dětem se učit psát, počítat, hrát si a učit se. Velká odkladná plocha na křídy, magnetická písmenka nebo hadr na utírání. Děti se učí hrou.

Podrobnosti:
  • Obsah: zástěra, hadr na otírání, křída, 31 magnetických písmen a 35 čísel, 1 magnetická strana tabule, 1 řádkovaná strana tabule, hodiny s pohyblivými ručičkami, číslice, abeceda, odkladná plocha
  • Materiál: MDF (nalakováno), překližka, kov
  • Rozměry v rozestavěném stavu: 41,5 x 69 x 112 cm
  • Od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

roba Stojná tabule, dřevo, přírodní
MOC¹ 1.498 Kč
854 Kč
Top značky