Naše alternativa k vyprodanému výrobku

roba Truhla na hračky
Momentálně vyprodáno

roba Truhla na hračky


Cena
1.576 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245693

roba Truhla na hračky
Truhla na hračky roba je vyrobena z lakovaného a potištěného MDF je ideálně přizpůsobena potřebám k sezení dětí od 1 1/2 roku až do 10 let. Truhla má multifunkční použití jako lavice a úložný box a může být skvěle kombinována s dalším dětským nábytkem v sérii. Na stabilní dětský nábytek mohou vaše děti sedat od raného věku, protože výška sedadla je 30 cm. Truhla s víkem s bezpečnou brzdou má úložný prostor pro všechny druhy hraček. Dětská lavice může být také nádherně přeměněna na sedací soupravu a kombinována se sedačkami za stejné série (položka č. 450019RS3), z dětského pokjíčku tak učiní místo pro setkání, hru a tvoření. Truhla byla vyvinuta v Německu podle nejnovějších bezpečnostních norem . Všechny materiály jsou testovány na škodlivé látky, pravidelně certifikovány a kontrolovány během výroby.

Podrobnosti:
  • Může být také použita jako lavice s úložným prostorem pro plyšové hračky, oblečení a další nezbytnosti
  • Rozměry truhly: 30 x 60 x 32 cm
  • Maximální nosnost: zatížení až 30 kg
  • Materiál: Korpus: masivní dřevo, čela: MDF (nalakováno), zadní stěna: MDF (nalakováno), dno: MDF, lak
  • Věk: od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Top značky