roba truhla na hračky Závodník
Cena
1.867 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A246169

EAN: 4005317302164

roba truhla na hračky Závodník
Truhla na hračky roba je vyrobena z lakovaného a potištěného MDF je ideálně přizpůsobena potřebám k sezení dětí od 1 1/2 roku až do 10 let. Truhla má multifunkční použití jako lavice a úložný box a může být skvěle kombinována s dalším dětským nábytkem v sérii. Na stabilní dětský nábytek mohou vaše děti sedat od raného věku, protože výška sedadla je 30 cm. Truhla s víkem s bezpečnou brzdou má úložný prostor pro všechny druhy hraček. Dětská truhla může být také nádherně přeměněna na sedací soupravu a kombinována se sedačkami za stejné série (položka č. 450019RS3), z dětského pokjíčku tak učiní místo pro setkání, hru a tvoření. Truhla byla vyrobena v souladu s aktuálními německými bezpečnostními předpisy. Všechny použité materiály jsou testovány na škodlivé látky a jsou certifikovány již během výroby.

Podrobnosti:
  • Může být také použita jako lavice s úložným prostorem pro plyšové hračky, oblečení a další nezbytnosti
  • Rozměry truhly: 30 x 60 x 32 cm
  • Maximální nosnost: Nosnost max 30 kg
  • Materiál: Korpus: masivní dřevo, čela: MDF (nalakováno), zadní stěna: MDF (nalakováno), dno: MDF, lak
  • Věk: od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba truhla na hračky Závodník
1.867 Kč