roba vila pro panenky

roba vila pro panenky


Cena
2.329 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246298

roba vila pro panenky
Vila pro panenky roba je domečkem a herním regálem v jednom. Na dvou patrech mohou malí rodiče poopustit uzdu fantazii a tvořivosti. Roztomilý dům na hraní se štítovou střechou a 4 malými okny je láskyplně potištěn v jemných růžových odstínech a nabízí dostatek prostoru pro váš oblíbený nábytek pro panenky. Velká zásuvka s motivem korunky poskytuje dostatek místa na uložení nepotřebného nábytku nebo jiných hraček. Válce umožňují snadné vytažení a zasunutí, volný prostor nad zásuvkou zabraňuje poranění malých prstíků. Dům včetně zásuvky má celkové rozměry VxŠxH 102x64x32 cm. Vila je dodána v rozloženém stavu. Použití je velmi snadné: Všechny použité materiály jsou testovány na škodlivé látky a certifikovány. Kromě toho jsou během výroby pravidelně kontrolovány. Povrchy jsou otíratelné a snadno se čistí.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 102 x 64 x 32 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění

Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba vila pro panenky
2.329 Kč
Top značky