roba Zmrzlinový stojan s příslušenstvím

roba Zmrzlinový stojan s příslušenstvím


Cena
2.192 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278923

EAN: 4005317317007

roba Zmrzlinový stojan s příslušenstvím
Tento text je přeložen automaticky.
Stojan na zmrzlinu roba s příslušenstvím v roztomilém retro vzhledu nejen rozsvítí oči malých prodejců zmrzliny. Ledová stání je také pěkným doplňkem do dětské kuchyně nebo obchodu aden a skvělou vzdělávací dřevěnou hračkou. Sklouznutí do jiné role podporuje sociální kompetenci dětí.

Roba ice-cream salon je záměrně diskrétně navržen tak, aby představivost těch nejmenších měla dostatek prostoru pro vlastní nápady. Takže ti malí mohou nechat svou fantazii běžet, což podporuje kreativitu. Stojan na zmrzlinu je lakován bílou a pastelově světle modrou barvou a potištěný hvězdou na každé straně. Stánek se zmrzlinou samozřejmě vyžaduje logo společnosti s láskou navrženou zmrzlinovou zmrzlinu!

V kovové misce najde své místo 6 ledových koulí z plyše. Je zde kopeček čokolády, vanilky, banánů, jablek, šmouhy a samozřejmě jahod. Měkké plyšové ledové koule mohou být spojeny magnetem. Tímto způsobem se děti naučí, jak s jídlem nakládat hravě. Oplatky se 3 textilními zmrzlinami nacházejí své místo v prohlubních v horní části stojanu na zmrzlinu. Za dveřmi jsou dvě přihrádky, ve kterých lze ukládat např. Hračky. Přede dveřmi je panel laku, na kterém si malé jídlo může vzít své poznámky.

Někteří si mohou objednat čokoládu na zmrzlinovém stojanu a jahody jiní mohou raději kombinovat banán s jablkem. Stojan na zmrzlinu roba s 9dílnou sadou příslušenství byl vyvinut v Německu podle evropské bezpečnostní normy pro hračky EN 71-1: 2014 + A1: 2018 a je certifikován EPH. Všechny použité materiály jsou testovány a certifikovány na škodlivé látky a jsou také pravidelně testovány během výroby. Povrchy jsou otíratelné a snadno se čistí. Stojan na zmrzlinu roba je vhodný jako hra na hraní pro děti od 3 let.

Detaily produktu:
  • rozměry 103 x 52 x 30 cm
  • Materiál: MDF (lakovaný), překližka, masivní dřevo
  • Lakovaný a potištěný
  • Zahrnuje kovovou misku, sadu 9 kusů příslušenství: 3 vafle, 6 plyšových ledových koulí (čokoláda, vanilka, banán, jablko, šmouha a jahoda)
  • Pro spojení magnetem
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.

Příslušenství

Cena
624 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba Zmrzlinový stojan s příslušenstvím
2.192 Kč