ROCKIT Přenosné houpadlo kočárku Rocker
Momentálně vyprodáno

ROCKIT Přenosné houpadlo kočárku Rocker

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.235 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A247162

ROCKIT Přenosné houpadlo kočárku Rocker
Probudí se Vaše miminko, jakmile se kočárek přestane pohybovat?
Vaše miminko se díky jemnému houpání ukolébá do spánku a spokojeně spí. S Rockit dáváte Vašemu děťáku pocit, že se kočárek stále pohybuje. Přitom je Rocker jemnější než jízda na dlažebních kostkách. Rocker značky Rockit byl vyvinut na cesty, kdy potřebujete pauzu nebo chcete mít volné ruce.

Vhodné pro všechny kočárky
Houpadlo je snadné ke kočárku či golfkám připevnit. Po namontování držáku ke kočárku je třeba jen houpadlo do držáku nasadit. Aby se kočárek houpal, stiskněte tlačítko na vrcholu rakety. Rychlost je možné nastavit kolečkem, aby se Vaše miminko houpalo dle libosti.

Extra tiché pro pohodlný spánek
Motůrek je velmi tichý, aby nerušil Vašeho drobečka při spánku. Přenosný Rocker má rytmus houpání 30 minut a životnost baterie až 60 hodin. Od 0 měsíců Houpadlo je voděodolné a proto je možné používat ho i venku, testováno CE Spokojené miminko znamená šťastné rodiče

Pozor:
  • Přečtěte si prosím návod k použití a pečlivě jej uchovejte.
  • Používat jen u kočárku, nevhodné pro kolébky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků - ROCKIT Přenosné houpadlo kočárku Rocker
Průměrné hodnocení výrobku: 1 hodnocení
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze