"Rotho Baby design dětská Bella pot Bambina bílá s potiskem ""Koala family"""

"Rotho Baby design dětská Bella pot Bambina bílá s potiskem ""Koala family"""Cena
239 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série Rotho Babydesign Bella Bambina

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A263873

EAN: 4250226044227

"Rotho Baby design dětská Bella pot Bambina bílá s potiskem ""Koala family"""
Tento text je přeložen automaticky.
"Inovativní dětský hrnec z designu Rotho Baby je pro vaše dítě důležitou pomůckou, jak si zvyknout na plenky a zvykat si na vlastní čištění. Zejména v počáteční fázi mohou být vaše nejmladší představena k tématu hravým způsobem tím, že na nočník položíte panenky a vycpaná zvířata. To postupně napodobuje chování dospělých a podporuje kontrolu tělesných funkcí a rozvoj rovnováhy.
Nočník lze flexibilně nastavit a vzít kamkoli, takže je vždy po ruce, když je potřeba. Díky zapuštěné rukojeti na zádech ji lze snadno přepravovat a vyprazdňovat. Optimální výška sedadla, výška mezi nohama a vysoké opěradlo zajišťují vysoký komfort při sezení a ochranu proti stříkající vodě - pro uvolněné a pohodlné nočník cvičení.
Výroba z vysoce kvalitního, silnostěnného a chemicky neškodného materiálu také zaručuje dlouhou životnost. Dětský hrnec lze ideálně kombinovat se speciálně vyvinutým dětským umyvadlem „Kiddy Wash“, aby se hravě naučilo, jak si umýt ruce nezávisle po odchodu na toaletu, dokud se nejmenší nedosáhnou normálního umyvadla samostatně.
Chytrá řešení pro rodiče a děti - německá značka Rotho Baby design vyvíjí vysoce kvalitní a inovativní výrobky již více než 15 let a je spolehlivým hráčem v oblasti péče o dítě a dítě.

První krok: Potty Training (18 až 36 měsíců)
Dětský hrnec je důležitou pomůckou, zejména v počáteční fázi vysychání. Od 18 let jej lze použít všude tam, kde se dítě cítí pohodlně a je prvním krokem od plen a směrem k záchodu. Měl by být používán, dokud nebude dostatečně vyvinut smysl rovnováhy a kontroly nad tělesnými funkcemi.

Druhý krok: Trénink toalety (od 24 měsíců)
Pokud si dítě udržuje rovnováhu samostatně a může již bezpečně ovládat své tělesné funkce, je to optimální čas na přechod z nočního na toaletní sedadlo. Snižuje otevírání toalety a odstraňuje strach vašeho dítěte, že do něj spadne. Použitím stoličky lze také dosáhnout toalety samostatně a při sezení lze pohodlně vypnout nohy.

Detaily produktu:
 • Anatomicky a ergonomicky tvarované
 • Optimální komfort sezení díky ideální výšce sedadla
 • Vysoké opěradlo pro větší pohodlí při sezení, kryt proti stříkající vodě, zapuštěné držadlo na zádech pro snadný transport a vyprazdňování
 • Vysoce kvalitní plast umožňuje dlouhou životnost
 • Snadné čištění: jednoduše otřete s teplou mýdlovou vodou
 • Testováno na chemickou nezávadnost nezávislým a uznávaným zkušebním ústavem

Technické údaje
 • Design White ""Koala family""
 • rozměry: délka x šířka x výška: 25,7 x 22,5 x 18 cm
 • Materiál: polypropylenový plast
"

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - "Rotho Baby design dětská Bella pot Bambina bílá s potiskem ""Koala family"""
Průměrné hodnocení výrobku:
1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
 • 100% nezávisle
 • Zcela transparentně
 • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

"Rotho Baby design dětská Bella pot Bambina bílá s potiskem ""Koala family"""
239 Kč