"Rotho Baby design Dětský hrnec Bella Bambina bílá s potiskem ""Modern Elephant s"""

"Rotho Baby design Dětský hrnec Bella Bambina bílá s potiskem ""Modern Elephant s"""


Cena
325 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série Rotho Babydesign Bella Bambina

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A264975

EAN: 4250226043510

"Rotho Baby design Dětský hrnec Bella Bambina bílá s potiskem ""Modern Elephant s"""
Tento text je přeložen automaticky.
"Inovativní dětský nočník z designu Rotho Baby je pro vaše dítě důležitou pomůckou při odstavování plen a při přiblížení se k čištění. Zejména v raných stádiích mohou být vaše děti hravě představeny tématem tím, že na nočník položí panenky a vycpaná zvířata. Tímto způsobem se postupně napodobuje chování starších a podporuje se funkce těla a rozvoj rovnováhy.

Nočník lze flexibilně umístit kdekoli a vzít s sebou, takže je v případě potřeby vždy po ruce. Díky zapuštěné rukojeti na zádech ji lze snadno přepravovat a vyprazdňovat. Optimální výška sedadla, výška mezi nohama a vysoké opěradlo zajišťují vysokou úroveň pohodlí při sezení a ochranu proti postříkání - pro uvolněný a pohodlný nočník trénink.

Výroba vysoce kvalitního, silnostěnného a chemicky neškodného materiálu zaručuje dlouhou životnost. Dětský hrnec lze ideálně kombinovat se speciálně vyvinutým dětským umyvadlem „Kiddy Wash“, které se hravě naučí umývat si ruce nezávisle na toaletě, dokud se nejmenší nedosáhnou normálního umyvadla samostatně. >
Inteligentní řešení pro rodiče a děti - Německá značka Rotho Baby design vyvíjí vysoce kvalitní a inovativní výrobky již více než 15 let a je spolehlivou silou v oblasti péče o dítě a dítě.

První krok: Nočník školení (18 až 36 měsíců)
Dětský hrnec je důležitou pomůckou, zejména v počáteční fázi vysychání. Od věku 18 měsíců ji lze použít všude tam, kde se dítě cítí pohodlně a je prvním krokem od plen a směrem k záchodu. Měl by se používat, dokud není dostatečně vyvinut smysl pro rovnováhu a kontrolu nad tělními funkcemi dítěte.

Druhý krok: Školení toalety (od 24 měsíců)
Pokud si dítě udržuje vlastní rovnováhu a je již schopno bezpečně ovládat své tělesné funkce, optimální čas pro přechod z nočníku na toaletní sedadlo je. Snižuje otevírání toalety a odstraňuje tak strach vašeho dítěte z toho, že se dostane dovnitř. Použitím stoličky lze také dosáhnout samostatného WC a pohodlně položit nohy při sezení.

podrobnosti o produktu:
  • Anatomicky a ergonomicky tvarované
  • Optimální komfort sezení díky ideální výšce sedadla
  • Vysoké opěradlo pro větší pohodlí při sezení, kryt proti stříkající vodě, zapuštěná rukojeť na zádech pro snadný transport a vyprazdňování
  • Vysoce kvalitní plast umožňuje dlouhou životnost
  • Snadné čištění: jednoduše otřete teplým mýdlová voda
  • Testováno na chemickou nezávadnost nezávislým a uznávaným zkušebním ústavem

Technické údaje:
  • Design White ""Modern Elephant s""
  • Rozměry: Délka x šířka x výška: 25,7 x 22,5 x 18 cm
  • Materiál: polypropylenový plast
"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: "Rotho Baby design Dětský hrnec Bella Bambina bílá s potiskem ""Modern Elephant s"""
4.6
18 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 12
 
4 hvězdičky
| 5
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 1
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Načítání...
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější

"Rotho Baby design Dětský hrnec Bella Bambina bílá s potiskem ""Modern Elephant s"""
"Rotho Baby design Dětský hrnec Bella Bambina bílá s potiskem ""Modern Elephant s"""
325 Kč