"Rotho Baby design Dětský hrnec Bio-Line krémová bílá s potiskem ""Panda"

"Rotho Baby design Dětský hrnec Bio-Line krémová bílá s potiskem ""Panda"


Cena
549 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A265659

EAN: 4250226043459

"Rotho Baby design Dětský hrnec Bio-Line krémová bílá s potiskem ""Panda"
Tento text je přeložen automaticky.
"Jako výrobce předmětů pro děti vypadá design společnosti Rotho Baby zvláště odhodláním zajistit budoucnost našich dětí odpovědným zacházením s omezenými zdroji naší planety.

Bio-linka je vyrobena z organického plastu, 95% z toho je přírodní surovina. Malý zbytek se skládá z biologicky rozložitelného fosilního materiálu. To znamená, že bioplastický materiál, který potvrdila TU Stuttgart, je v půdě stoprocentně biologicky rozložitelný beze zbytku.

Pro kvalitní pochopení designu Rotho Baby bylo vždy nabízet výrobky pro nejvyšší nároky. To platí zejména pro nový vývoj. Více než tři roky vývojáři designu Rotho Baby pracovali na nové lince společně s odborníky ze známé společnosti specializující se na bioplasty. Velkou výzvou bylo co nejlépe využít možností nabízených bioplasty a současně splnit funkční požadavky spotřebitelů s ohledem na necitlivost materiálů na světlo, nekompatibilitu vody a moči, sílu atd.
Ne zákazník se musí spolehnout na obvyklou kvalitu designu Rotho Baby, ale zažít Bio-Line plně a úplně jako přidanou hodnotu.

Detaily produktu:
  • Designový krém bílý s potiskem ""Panda
  • Materiál: Bioplastický
  • Ergonomicky tvarovaný s vysokým opěradlem
  • Optimální komfort sezení díky ideální výšce sedadla
  • Vysoká ochrana proti stříkající vodě
  • Matná struktura povrchu zabraňuje „lepení“ jemného zadku
  • Vyrobeno v Německu
"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


Naše nejprodávanější

"Rotho Baby design Dětský hrnec Bio-Line krémová bílá s potiskem ""Panda"
549 Kč