Rotho Babydesign Aktivní žirafa

Rotho Babydesign Aktivní žirafa


Cena
655 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A194940

Rotho Babydesign Aktivní žirafa
Tato krásná žirafa se stane nejlepším kamarádem miminka.

Je krásně měkká a dítě na dlouho zabaví různými funkcemi. Současně se podporuje vývoj motorických schopností. Paže a nohy jsou vybaveny různými funkcemi: šustí, kvíkají, zní jako rolnička. Je tady toho tolik na objevování! Na jedné noze se skrývá za látkovou klapkou obrázek žáby.

Dále je tu zrcátko pro sebepoznávání, které se dá uložit v kapsičce na břichu žirafy. Díky jeho strukturovanému povrchu se hodí také jako kousátko. 2 pestré umělohmotné kroužky na ruce žirafy vydávají při pohybu zvuky. Navíc obě uši šustí. Pestré textilní provázky vyzývají k dotýkání a cucání a tím podporují senzorický vývoj.

Podrobnosti:
  • 1 hračka žirafy
  • Materiál: polyester: 73,2 %, ABS: 19,85 %; 6,95 % EVA
  • Rozměry: 26 x 19,5 x 15,3 cm
  • Bez obsahu BPA
Upozornění
Čistit mokrým hadrem. Nepotápět do vody.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Rotho Babydesign Aktivní žirafa
655 Kč
Top značky