Rotho Babydesign Sada na koupání TOP 4-dílná, se stojanem na vanu swedish green

Rotho Babydesign Sada na koupání TOP 4-dílná, se stojanem na vanu swedish greenCena
2.127 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série Rotho Babydesign Top

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A276131

EAN: 4250226044524

Rotho Babydesign Sada na koupání TOP 4-dílná, se stojanem na vanu swedish green
Ideální řešení koupele od Rotho

Pro řadu TOP jsme také sestavili atraktivní sady, aby se koupání stalo v prvních měsících bezstarostným potěšením pro vás a vaše dítě.

Ideální řešení pro koupel od Rotho Babydesign je v prvních dvanácti měsících jedním ze základních částí výbavy mladých rodičů. Vysoká funkčnost a pohodlí poskytují zábavu a relaxaci při koupání. Je součástí kolekce dětských koupelen TOP od Rotho Babydesign - barevně sladěná řada odpovídající vaší koupelně doprovází vaše dítě až po dobu, kdy se učí chodit na toaletu. Kromě toho jsou všechny výrobky testovány na chemickou bezpečnost.
Dokonalá kolekce dětské vaničky s vložkou a stabilním stojanem podporuje pohodlné koupání. Čtyřbodová vložka a praktický bezpečnostní uzávěr zajišťují maximální stabilitu a zabraňují překlopení nebo sklouznutí. Stojan s praktickým držákem ručníků umožňuje nejen koupání dětí, při kterém vás nebudou bolet záda, ale lze jej také složit a uložit a šetřit tak prostorem. Vanu lze flexibilně použít kdekoli, například usadit na toaletu nebo vedle přebalovacího stolu. Vana s protiskluzovou podložkou zajišťuje bezpečnost a dodatečnou podporu. Jakmile je dítě schopno samostatně sedět, podložka se jednoduše odstraní - takže vanu lze používat ještě dlouho po prvních měsících života. Teploměr a vypouštěcí hadice doplňují soupravu. Vana, vložka a teploměr jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polypropylenu, který se snadno čistí teplou mýdlovou vodou. Chytrá řešení pro rodiče a děti - Německá značka Rotho Babydesign vyvíjí vysoce kvalitní a inovativní výrobky již více než 15 let a je spolehlivým hráčem v oblasti péče o děti a miminka.
Krok 1: Příprava
Dobrá příprava vše usnadní. Rezervujte si čas na mytí miminka, vypněte např. telefon a zvonek. Připravte si čisté pleny, oblečení a ručníky. Ubezpečte se, že je vana uchycena pevně a bezpečně na 4 bodech.

Krok 2: Teplota při koupání
Pokojová teplota by měla být 23°C, při naplnění vody až po rysku. Při naplnění vodou by měla mít teplota minimálně 38°C , ideální teplota při koupání je 37°C.
Krok 3: Správné držení
Použijte úchop porodní asistentky při koupání vašeho miminka. Uchopte miminko pod hlavičkou a obejměte vrchní paži palcem, prostředníčkem a ukazováčkem.
Důležité upozornění:
Nenechávejte dítě nikdy samotné bez dozoru. Používání koupací vaničky by nemělo být ve vyšší pozici než jak je vysoký dodaný stojan, jinak hrozí nebezpečí překlopení. Jakmile se začne Vaše miminko samo pokoušet vytáhnout, používejte vaničku na zemi.

Detaily výrobku: vanička
 • Anatomicky a ergonomicky tvarovaná
 • S protiskluzem
 • Oboustranné použití: Strana pro malé dítě s prohlubní na sednutí. Strana pro novorozence s protiskluzovým polstrováním a opěrkou na ruku maminky.
Detaily výrobku: sedátko
 • dětské sedátko do vany
 • ergonomický tvar
Detaily výrobku: stojan na vaničku
 • patentovaný, bezpečnostní stojánek
 • Snadná manipulace
Detaily výrobku: vypouštěcí hadice
 • vypouštěcí hadička je vhodná ke všem Rotho vaničkám
 • Snadná montáž
 • Ideální doplněk!
Detaily výrobku: teploměr do koupele
 • Velká přesnost měření a pomocné označení
 • Ukazuje přesnou teplotu vody
 • Speciální označení pro ideální teplotu na koupání dítěte
 • Teploměr lze zavěsit na očko, změří pokojovou teplotu před koupáním
 • Vyrobeno z velmi kvalitního, nerozbitného, chemicky nezávadného a recyklovatelného polypropylenu

Technické detaily:
 • Vzor: Zelená
 • Rozměry: délka x šířka x výška: 92,4 x 84,9 x 58,3 cm
 • Maximální zatížení vany včetně vody a dítěte: 25 kg Výška stojanu 95 cm
Obsah dodávky:
 • 1 x TOP dětská vanička s protiskluzovou podložkou
 • 1 x 480
 • 1 x stojan na vanu 1 x vypouštěcí hadice
Varování:
Vana by měla být používána pouze na rámu, dokud se dítě nepokouší samostatně vstát.

Norma: Odpovídá EN 17072:2019

Rotho Babydesign GmbH
Gewerbestraße 5
D-79872 Bernau

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


Naše nejprodávanější

Rotho Babydesign Sada na koupání TOP 4-dílná, se stojanem na vanu swedish green
2.127 Kč