Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Rotho Babydesign sedátko do vany bílé - stříbrošené
Momentálně vyprodáno

Rotho Babydesign sedátko do vany bílé - stříbrošené


 • ROTHO Sedátko do vany, rasperry aquamarin white
 • ROTHO Sedátko do vany, apple green aquamarine perl
 • ROTHO Sedátko do vany šedo-bílo-zelené

Cena
1.148 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A232931

EAN: 4250226042872

Rotho Babydesign sedátko do vany bílé - stříbrošené
Jakmile vaše dítě může sedět vzpřímeně bez pomoci, vanička se rychle stává příliš malou a musí být provedena alternativa. Koupání ve velké vaně a sprše je nejen nové a vzrušující, ale především kluzké na začátku a ne zcela bezpečné. Aby bylo zajištěno, že koupání zůstane klidným a příjemným zážitkem pro rodiče a děti, je koupací sedačka od Rotho Babydesign ideálním řešením. Poskytuje nezbytnou oporu ve vaně nebo sprše a usnadňuje přechod z koupání v lehu na koupání v sedu.
Vaše dítě sedí na protiskluzové a pohodlné podložce na matném povrchu a díky opěrkám rukou a extra širokému opěradlu je dobře podepřeno. Sedátko lze snadno rozevřít pro rychlé uložení a zvedání a je vybaveno dětskou pojistkou, takže jej nelze nechtěně otevřít. Obě ruce tedy zůstanou volné pro mytí a hraní.
Koupelnové sedátko je k dispozici v různých barevných kombinacích, takže pro každý vkus lze najít to pravé. Čtyři silné sací patky navíc pevně přilnou ke dnu vany nebo sprchy. Zatažením za boční klapky lze sedadlo vany rychle a snadno uvolnit.
Chytrá řešení pro rodiče a děti - Německá značka Rotho Babydesign vyvíjí vysoce kvalitní a inovativní výrobky již více než 15 let a je spolehlivým hráčem v oblasti péče o děti a miminka.

Svkělá zábava při koupání pro velké i malé.
Dokud vaše dítě neumí samostatně sedět, mělo by se koupat v dětské vaničce. Pokud vaše dítě rychle vyrostlo, jsou atraktivní vany TOPXtra od Rotho Babydesign perfektní volbou.

Snadný přechod
Pouze tehdy, až vaše dítě začne při koupání raději sedět než ležet a až bude samostatně držet rovnováhu, je ten správný okamžik přejít na sedačku do vany. Lze jej používat, dokud se vaše dítě nepokouší vstát na vlastní pěst.

Koupání bez stresu
Nasedání a vysedání ze sedačky lze snadno uskutečnit pouhým otevřením kroužku a zatlačením dvou bezpečnostních šroubů na spodní straně kroužku dopředu. Rodiče mají tedy obě ruce volné na hraní a umývání. Nikdy nenechávejte své dítě bez dozoru.

Detaily:
 • Praktické sedátko do koupele, které usnadňuje přechod z koupání v lehu na koupání v sedu.
 • Vhodné do vany i sprchy
 • Pro děti od 7 do 16 měsíců
 • Vhodné do max. 13 kg
 • Vysoký komfort sezení díky opěrce paží a zad
 • Kroužek s dětskou pojistkou pro snadné čištění a vyjmutí
 • Svoboda pohybu usnadňuje koupání a hraní si s dítětem
 • Vhodné pro všechny standardní vany a sprchy
 • Čtyři silné přísavky pro pevné upevnění na dno vany.
 • Protiskluzový matný povrch sedadla
 • Snadné ovládání a čištění.

Technické detaily:
 • Vzor: bílá / stříbrošedá
 • Rozměry: délka x šířka x výška: 35 x 31,3 x 22 cm
 • Vnitřní kroužek: 21 x 24 cm
 • Materiál: Polypropylenový plast
Varování:
Koupelnové sedadlo je možné používat pouze tehdy, je-li vaše dítě schopno samostatně sedět, a to až do doby, než začne samostatně stát. Nepoužívejte sedačku ve vaně s nerovným povrchem.

Norma: Odpovídá EN 17022:2019

Rotho Babydesign GmbH
Gewerbestraße 5
D-79872 Bernau

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


Naše nejprodávanější