Naše alternativa k vyprodanému výrobku

rova Rytířský hrad 3 v 1
Momentálně vyprodáno

rova Rytířský hrad 3 v 1


Cena
2.490 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246305

EAN: 4005317307527

rova Rytířský hrad 3 v 1
Dřevěný hrad roba 3 v 1 umožňuje dětem se ponořit do barevného středověkého světa plného rytířů, jezdců a legendárních bitev. Fantazii se zde žádné meze nekladou. Ochraňuj svůj majetek ze čtyř věží nebo nech proti sobě bojovat 2 nepřátelské mocnosti. Uzamykatelné zámecké brány chrání tvůj majetek a otevřou se jen tvým přátelům. Rozměry v rozloženém stavu (V x Š x H): 40 x 58 x 57,5 cm) lze snadno rozdělit na dva menší hrady (každý H x Š x V: 40 x 58 x 31,5 cm) a stejně snadno znovu sestavit do velkého. Rozdělitelná herní podložka nabízí každému hradu malý hradní dvůr a dohromady jeden gigantický dvůr pro celou pevnost. Ponoř se do světa plného legend a mýtů s rytířským hradem roba a učintň tak svou vlastní pohádku nezapomenutelnou. Hrad se dodává ve složeném stavu. Použití je velmi snadné: Všechny použité materiály jsou testovány na škodlivé látky a certifikovány. Kromě toho jsou během výroby pravidelně kontrolovány. Povrchy lze otřít a snadno udržovat.

Podrobnosti:
  • Včetně herní podložky
  • Materiál: Dřevo a MDF, lakováno
  • Rozměry: 54 x 56 x 52,5 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější