Sada Aquabeads Lovely Lama
Cena
509 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278033

EAN: 5054131315965

Sada Aquabeads Lovely Lama
Tento text je přeložen automaticky.
Sladká jsou sladká lama výtvory Aquabeads. S více než 2000 barevnými perlami lze vyrobit sedm různých lamy a dva kaktusy. A vůbec bez železa. Aquabeads jsou jako nažehlovací korálky, pouze se kombinují se stříkající vodou. Děti tak mohou dělat řemesla bez pomoci svých rodičů a mohou se zapojit do tvůrčích činností. Ve dvou lámských výtvorech jsou zabudovány klouby a zvířata se mohou pohybovat hlavou a ocasem. Všechny lamy zažívají vtipná dobrodružství v poušti na herní podložce, a pokud je umístíte do stojanu, můžete je vyzdobit v dětském pokoji.

Sada Aquabeads Lovely Lama obsahuje více než 2000 barevných řemeslných perel, kloubů pro pohyblivé kreace, stojan, skvělou scenérii, řemeslnou desku a postřikovač. Aquabeads - originál od roku 2004! Vhodné pro děti od 4 let.

Podrobnosti:
  • Obsah: 2 000 barevných korálků řemesla, klouby pro pohyblivé kreace, stojan, skvělá scenérie hry, řemeslo talíř a postřikovač
  • Od 4 let

úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Sada Aquabeads Lovely Lama
509 Kč