Sada lahví s přepravkou NUK Starter Set Disney Mickey First Choice

Sada lahví s přepravkou NUK Starter Set Disney Mickey First Choice

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

636 Kč
634 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A091271

Sada lahví s přepravkou NUK Starter Set Disney Mickey First Choice
Starter Set obsahuje 4 antikolikové širokohrdlé láhve (2 x 150 ml a 2 x 300 ml) se silikonovou savičkou a přepravku na lahve

• Pro skvělý start - ideální pro každou domácnost s miminkem
• Přepravka na 6 lahví NUK FIRST CHOICE
• Včetně 4 širokohrdlých lahví NUK Disney Mickey FIRST CHOICE+ (2x 150 ml se silikonovou savičkou vel. 1 M na mléko, 2 x 300 ml se silikonovou savičkou vel. 1 S na čaj) z polypropylenu (PP)
• Hezké motivy Mickey a Minnie
• Neobsahuje BPA
• Nevhodné do myčky

První výbava pro nejvyšší nároky
Přepravka NUK je vhodná až na 6 širokohrdlých lahviček NUK FIRST CHOICE nebo běžných lahviček. Ideální je jako odkapávač po vyčištění lahviček a pro skladování. Přepravka NUK je vyrobena z velmi kvalitního, robustního materiálu.

Nejpřirozenější savička pro Vaše miminko
NUK FIRST CHOICE je po mnohá léta první volbou pro výživu z lahve, která byla vyvinuta dle předlohy kojení. Díky NUK FIRST CHOICE+ se podařilo přijít ještě blíže přírodě - pro zdravý vývoj čelistí a pocit jako na mateřském prsu.

Přirozeně a pro zdravý vývoj čelisti
Speciální tvar NUK napodobuje mateřský prk během kojení. Nechává jazyku a čelisti Vašeho dítěte dostatek místa pro přirozené sání.

Měkká jako mateřský prs
Díky nové měkké zóně se silikonová savička ještě lépe přizpůsobí patru pro přirozený pocit při pití.

Předchází kolikám
Vylepšený antikolikový systém ANTI-COLIC AIR zajistí přirozený tok stravy, aby mohlo dítě klidně pít, aniž by přitom polykalo vzduch.

Láhev z lehkého, nerozbitného polypropylenu:
Extra široké hrdlo lahví NUK FIRST CHOICE zajistí optimální pohodlí při plnění a čištění lahvičky. Lehké zúžení uprostřed lahvičky ji dělá bezpečnou pro uchopení a široké dno zajistí bezpečné stání.

Skvělé jsou samozřejmě i motivy Mickey Mouse. Nejoblíbenější myš na světě je po generace obdivována dětmi na celém světě.

Materiál:
Lahvičky: PP, TPE, silikon
Přepravka: PP

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Sada lahví s přepravkou NUK Starter Set Disney Mickey First Choice
636 Kč
634 Kč