Sada na péči o nehty CHICCO GIRL

Sada na péči o nehty CHICCO GIRL

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 10 kusy k dispozici!
  • CHICCO Manikůra-sada pro chlapce

224 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A032636

Sada na péči o nehty CHICCO GIRL
Sada na péči o nehty

Protože manikura je důležitá!

Všechno prakticky zabaleno v hygienické kabelce.
Dá se zavěsit v koupelně. Jednotlivé předměty jsou zasunuty do upevňovacích pásků.
Ideální jako dárek.

Obsah sady:
1 kojenecké nůžky, 6 kojeneckých pilníků, 1 kojenecký klips na nehty na nohou, 1 kojenecký kartáček, 1 hygienická kabelka.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Sada na péči o nehty CHICCO GIRL
224 Kč