Sada postrojů SKIP HOP Zoo Unicorn

Sada postrojů SKIP HOP Zoo Unicorn


  • SKIP HOP Zoo Stolní nádobí Monkey
  • SKIP HOP Zoo Smart Serve Set Butterfly
  • SKIP HOP Zoo Smart Serve Set Owl
  • SKIP HOP Zoo postroj set včelí

Cena
239 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A265247

EAN: 0816523025464

Sada postrojů SKIP HOP Zoo Unicorn
Tento text je přeložen automaticky.
Naše inovativní třídílná sada Smart Service, sestávající z talíře a misky, je ideální pro nejmenší a podporuje nezávislé stravování. Talíř je vybaven jedinečným lemem, který také tvoří sladké uši zvířete, a pomáhá tak bezpečně zvedat jídlo na vidličku a lžíci tak, aby vše zůstalo v talíři a misce a nepřistávalo na podlaze.

Tato 3dílná sada se skládá z desky rozdělené na dvě poloviny a průhledné misky, která dokonale zapadá do poloviny desky. Vodicí hrana může být snadno zaklapnuta do hrany desky a znovu odstraněna, podle toho, jak je zamýšlena. Protiskluzová podlaha zajišťuje, že vše zůstane na svém místě a neklouže pryč. To zaručuje menší nepořádek při jídle!

Detaily produktu:
  • Materiál: 95% polypropylen, 5% termoplastický elastomer
  • Péče : vhodné do mikrovlnné trouby, vhodné do myčky nádobí (horní koš)
  • Věk: od 6 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Sada postrojů SKIP HOP Zoo Unicorn
239 Kč