Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Sada příslušenství Bayer pro panenky, modrá / růžová
Momentálně vyprodáno

Sada příslušenství Bayer pro panenky, modrá / růžová


Cena
1.036 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A277752

EAN: 4003336405910

Sada příslušenství Bayer pro panenky, modrá / růžová
Tento text je přeložen automaticky.
Tato roztomilá sada doplňků nenechává nic, co by bylo žádoucí při hraní s panenkou nebo plyšovou hračkou. S pomocí autosedačky panenky lze panenku pohodlně vzít kamkoli nebo usnout. Autosedačka pro panenky je vhodná pro panenky do 46 cm a lze ji snadno přepravovat stabilní ergonomicky tvarovanou rukojetí. Panenka je také dokonale chráněna před větrem nebo sluncem v obličeji sluneční clonou. Nádherná autosedačka se vyznačuje také moderním designem a elegantním motivem jednorožce. Zábavné je také hrací luk, pod kterým lze panenku nebo plyšovou hračku umístit jako skutečné dítě. Souprava je zakončena talířem, lžičkou, vidličkou, nožem a pohárkem na pití, aby si děti mohly hrát různé role, jako je krmení panenky.

Podrobnosti o produktu: :
  • S integrovaným pásem
  • Vhodné pro panenky do cca. 38 cm
  • Věk: od 3 let

úcta
Nevhodné pro děti do tří let.
Dodávka bez panenky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější