Sada Simba Aqua Gelz Deluxe
Cena
533 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A288961

EAN: 4006592057336

Sada Simba Aqua Gelz Deluxe
Tento text je přeložen automaticky.
Díky velkému Aqua Gelz jsou magicky vytvářeny jedinečné měkké postavy ve 3D. Děti mohou při navrhování uvolnit svou kreativitu.

Aplikace je velmi snadná: různé barevné gely vložíte do přiložených forem, jak chcete, a poté je ponoříte do vodní lázně. Během několika sekund se gel přemění z plochého motivu na skvělou 3D postavu. Děti od 5 let mohou individuálně navrhnout postavy, které záře ve tmě nebo třpytky krásně září, a pak si s nimi hrát.

Simba - Sloní silná zábava! Těžištěm vývoje produktu je nadšení dětí. Pro chlapce a dívky, mladé i staré. Děti by se měly bavit a být povzbuzovány.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 11 x 30 x 30,5 cm
  • Obsah: 9 lahví barevného gelu se základními barvami, třpytivými barvami a barvami se záři ve tmě, 1 miska, 6 forem a 8 x přísada do vody
  • Věk: od 5 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Sada Simba Aqua Gelz Deluxe
533 Kč