Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Sada startérů Aquabeads, modrá
Momentálně vyprodáno
Cena
922 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A271928

EAN: 5054131313992

Sada startérů Aquabeads, modrá
Tento text je přeložen automaticky.
Aquabeads - originál od roku 2004! Modrý startér Aquabeads je tím pravým vstupem do světa Aquabeads. Řemeslné korálky Aquabeads se magicky kombinují - podobně jako nažehlovací korálky. Rozdíl: Řemesla pracují bez žehlení a pouze postřikem vody. Ve skvělé krabici je uloženo 840 barevných perel v 16 barvách. Ve víku krabice je řemeslná deska s novým inovativním systémem Flip Tray. Díky tomu jsou ruční práce ještě rychlejší, protože hotové výtvory suší na přídavné desce a ne jako obvykle na ruční desce. Funguje to takto: Umístěte motiv, stříkejte vodou, sklopte sklopný podnos a nechte uschnout. Již po sklopení dolů je řemeslná deska opět zdarma pro nové motivy.

Startovací sada Aquabeads obsahuje 840 barevných řemeslných korálků, úložný box s otočným podnosem, postřikovač a šablony motivů. Krabici lze připojit k krabici sady Deluxe. Vhodné pro děti od 4 let.


Detaily:
  • Číslo části výrobce: 31399
  • Obsah: 840 barevných řemeslných korálků , úložný box s otočným podnosem, rozprašovačem a šablonami motivů
  • Barva: modrá
  • Od 4 let

vážíme
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
299 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější