✯ 4 kupóny pro Vás ✯
✯ 4 kupóny pro Vás ✯
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Sada stolu a 2 žídlí GEUTHER Kalle & Co - přírodní
Momentálně vyprodáno

Sada stolu a 2 žídlí GEUTHER Kalle & Co - přírodní

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
2.265 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A004030

Sada stolu a 2 žídlí GEUTHER Kalle & Co - přírodní
Stůl se dvěma židličkami

Značková kvalita od GEUTHER

Kalle & Co je dětský nábytek

Nábytek je vyroben z částečně masivního buku, takže je dostatečně pevný pro různé hry a dětské aktivity. Stůl se dá používat na jídlo, kreslení i jako úkryt na schovávání.

Kalle & Co
tvoří
- 2 x židle (výška sedadla 32 cm)
- 1 x stůl (64 x 53 cm, výška 55 cm)

Číslo výrobku: 2411SET

Barva: přírodní.

Příslušenství

Cena
991 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.