❤ Ke Dni objímání ❤
❤ Ke Dni objímání ❤
SLEVA
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Sada vláčkodráhy BRIO - statek

Sada vláčkodráhy BRIO - statek

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Vagón na zvířata BRIO s krávou

MOC¹ 1.018 Kč
774 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 244 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A046790

Sada vláčkodráhy BRIO - statek
Vláčkodráha "statek"
Číslo výrobku: 33719

Venku na statku plyne život klidně.
Kráva a kůň stojí na pastvině, zatímco traktor veze náklad sena do stodoly. Pomocí jeřábu zvedneš seno vysoko do seníku. A když je čas, aby zvířata přišla do stáje, nechej je nastoupit přes rampu do vagónu pro převoz zvířat.
Lokomotiva je odveze domů.

Rozměry: 55,5 x 52 x 17,7 cm

Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Sada vláčkodráhy BRIO - statek
MOC¹ 1.018 Kč
774 Kč